СЛАВЯНСКИЙ ВЫБОР

Поднимая вопрос об Исходе из Сибири славян и, в частности, о возвращении украинцев в Украину, я исходил из расовых, этнических и ряда других соображений.
То, что белых людей меньше всех на планете Земля, знает любой человек, интересы которого выходят за рамки схемы «дом-РАБота-дом-могила».

Сразу скажу для горлопанов, которые обвиняют меня в расизме и нацизме:
я не против каких-либо рас и народов! Я – ЗА СВОИ расу и славянский народ!
Я придерживаюсь взгляда моих Пращуров, утверждавших о том, что Род Всевышний Един в своем многообразии и прекрасен этим многообразием!
И, вследствие выше сказанного, я хочу вывести славян Сибири из-под «китайского потопа», который всё очевидней для зрячих, и который растворит в себе остатки белого населения Зауралья!

Но что – моё желание?! Просто крик вопиющего в ночи к глухим и слепым!

Несколько лет назад я заявил о том, что русских людей России ожидает участь новозаветных иудеев, после того, как они отринули Спаса и убили Его!
Мое утверждение вновь упало в Пустоту!

Происходящее сегодня лишь подтверждает это утверждение и далее будет еще больше иметь подтверждений.

Однако я не учел других славян! Славян Украины!
Что бы мне сегодня ни утверждали, я точно знаю, что судьбы украинцев и русских россиян очень тесно переплетены. У нас ОДНА КАРМА!
И глядя на то, как украинцы разбегаются по всему миру, мне всё более очевидно, что мое пророчество относилось и к ним!

Исходя из того, что самим украинцам плевать на свою Украину, я понимаю, почему им тем более – плевать на украинцев той же России. Чему подтверждение – разные обвинительные комментарии в мой адрес со стороны самих украинцев и практическая нулевая их реакция на мой призыв строить НОВУЮ УКРАИНУ-РУСЬ, оставив Московии ее изначальное имя!

Вот и в ниже приведенной статье слышится отчаянный крик молодого украинца о его собственной судьбе и судьбе самой Украины.

Что же, коль славянский этнос не хочет соответствовать своему названию, то «свято место пусто не бывает».
Нам на смену мировыми Кукловодами подготовлены китайцы и арабы, которые уже откровенно захватывают наше жизненное пространство!

Есть ли надежда на возрождение?

Учитывая исторические аналогии с той же новозаветными Иудеей и Израилем (Украины и Россией), можно спрогнозировать далекое будущее!
А сегодня кто-то закончит век своего рода в разных странах. Кто-то сгинет в новых ГУЛагах. Кто-то будет обслуживать новых хозяев, а кто-то просто тихо и незаметно уйдет из жизни вместе с детьми и внуками!
Оставят о себе память только общины-диаспоры, оказавшись в грядущем «желтом» и «черном» океане!

Вы это выбрали, славяне?

Азарий

Вижити в Україні неможливо – молодий закарпатець вразив розповіддю про вимушену еміграцію

Молодь все частіше покидає Україну і шукає щастя за кордоном. Чому так? Свій власний досвід виживання в Україні та еміграції описав у пості у Facebook Роман Ялч – молодий чоловік із вищою освітою.

Допис за кілька днів зібрав тисячі лайків і майже чотири тисячі поширень:

«Написане нижче довго збиралось і капнула остання капля. Взагалі, я обережно висловлюсь про політику, правих і лівих, війну і гроші.

Мені 25. Я молодий і повний сил чоловік. Про таких, принято казати — майбутнє України. Та чомусь я не потрібний своїй країні. Їй не треба спеціалістів, робочих і людей науки.

Я знімаю квартиру з дівчиною. Разом з комуналкою в місяць виходить приблизно 4 тис. грн. Це без їди, речей, відпочинку, маршруток по 4 грн. чи скільки вони там вже коштують, культурно — просвітницьких заходів і так далі…

Заробити на свою квартиру тут НЕ можливо!!! Тому приходиться знімати. Молоді люди, мусять працювати на 2 роботах, щоб просто не здохнути з голоду. Працював продавцем в магазині телефонів і кухарем в ресторані, грущиком апаратури і різноробочим, звукорежисером і піарщиком… Та й взагалі чого лишень не робив, а корито на словацьких номерах купити всеодно дуже важко. Оператор, фотограф, стрімер, журналіст та якийсь час навіть ведучий на телебаченні. Ледве виплатив телефон. Бо навіть дурацьку мобілку не можу купити одразу. Треба брати кредит. Маю вищу освіту і мав би працювати за спеціальністю ні про що не думаючи та знову ж таки магістри, спеціалісти і робочі не треба моїй країні. А якщо і треба то за копійки… Середня зарплата реально складає 200$. Реальна середня зарплата, а не те, що ліплять по ящику.

Так от, я вирішив поїхати за кордон. Залишити свою сім’ю, кохану, друзів, знайомих і взагалі все своє. Короче роблю по 12 годин в другу зміну. Не важливо в якій країні і ким. Приходжу з такими ж заробітчанами вночі і ледве рухаю ногами і руками. Тут багато молодих хлопців, які мають дітей і теж знімають квартири. Хоча ми всі різні наші історії зводяться до одного — дітей не нагодуєш патріотизмом, жінці не купиш нічого за любов до своєї країни, а батькам не допоможеш байками про світле завтра.

Так от, я тут прочитав, що заробітчани мають платити податок… мов не важливо, де ти працюєш у нас чи в іншій країні. Ти громадянин України і ти маєш…
У мене питання — ви там часом не ох*їли? Замість того аби зробити робочі місця і гідну зарплату, ви змушуєте людей виїзджати на заводи в жопу і відвучати себе там рабами, а в кінці просто збиваєте з них бабки? 20% !

Придумано не погано, але Хер вам! Не дам нікому ні копійки. Нехай хоть депортують і позбавлять громадянства. Нехай хоч сам презедент прийде мене зустрічати на кордоні. Чому я мушу робити десь, залишивши всіх своїх шоб вижити, а з мене просять податки? Чому найти роботу у сраній польщі чи чехії лекше ніж в моїй країні? Для того аби хтось забрав те, що я чесно заробив! І не я такий один. Повірте мені. Я багато де їздив і багато ким працював, але такого безпорядку не бачив ніде. Кожен хоче кинути тебе і віджати. Майже всі мої друзі у Штатах, Бельгії, Голандії, Словакії і так далі…спочатку їхали туди просто заробити гроші і з грошима зробити бізнес. Хто шо — кафе, магазин, мийку… кожному своє. І знаєте що? Хер з них хто вернувся! Тому, що виявилось навіть, якщо ти маєш гроші і ти чесна людина, яка хоче чесно працювати і давати робочі місця іншим, в цій країні, треба відкашляти кожному спиногризу і в кінці кінців ти залишишся з дустом. При цьому всьому тебе держава, як підприємця ніяк не підтримує, а тільки вимагає. Саме тому всі вони з своїм бізнесом не тут, а за бугром.
Думайте люди…

Для тих хто буде після цього посту бризгати спинним мозгом і пищати про зраду, проплачену публікацію чи антиукраїнські настрої пишу одразу — ідіть нахер!!! Сідайте в свої маршрутки за 4 грн, їдьте на гавні яке зветься автобусом на площу петефі де буде стояти красивий фонтан через пару років, а потім пройдіться по найдовшій у Європі алеї де у кожному смітнику буде пакет.

3 мысли о “СЛАВЯНСКИЙ ВЫБОР”

 1. Доброго дня шановне товариство! По-перше все що я буду писати тут я адресую цієї молодий людині, а у принципі усім Вам: тож почну!
  Як казала видатна людина України пан Грушевський: «Україною керують ті, кому вона не потрібна!» На жаль я не знаю кого він мав на увазі! Але я маю на увазі лише: ЖИДІВ!
  1) з жовтня 1917 року не існує Росії! Руської, російської Росії більше не існує! Бо до неї прийшов жидо — більшовизм! та почалося «покращення»! Тобто вони почали мільйонами знищувати ГОЇВ — слов’ян, у даному випадку — росіян! Далі це все лайно — тобто цей жидо — більшовизм 19.01.1918 року пішов в Україну! І з бою під Крутами — більше не існує України! Бо ці курви зробили свою пархату революцію! Та почали будувати свій СОВОК на кістках слов’ян! Коли у часи загальної колективізації батьки, або дідусі цих курв що зараз керують Україною, приходили у села до селян та казали: о та корова, о та конячка. о та земля більше не ваша, це все колгоспне! Та розумні селяни у такому випадку казали: я то взагалі не проти колгоспу! Але, будь-ласка, тільки не у нашому селі!
  Я, наприклад, з м.Луганська Донбас Україна, зараз ця територія підконтрольна Росії! Таке у мене все дуже просто, ну як у тому анекдоті: Возвращается порудчик Ржевский с очередной пьянки и что-то ему ну никак не заснуть. Вот и завет своего деньщика Ваньку. Давай мол развлекай меня, а то не могу заснуть, а то выпарить прикажу! Да так развлекай по эдакей! Ну, ладно барин, слушайте ка , буду Вам загадывать загадки а Вы их должны угадывать. Ладно! Давай! Вот первая: не дает не кусает, а в дом не пускает. Что это? А барин и отвечает: ЖОПА! Та нет барин. Это ж замок. Ть фу ты! И действительно! Ну, давай следующую! Вторая загадка: зимой и летом, одним цветом. Что это? Барин ему и отвечает: ЖОПА! Та нет барин. это ж елка! ть фу ты, и точно. Ну, следующую уж точно угадаю. Давай загадывай Ванька! Третья загадка: без ножек, но имеет 100 застежек. Кто его раздевает тот слезы пролевает. Что это? Барин и отвечает: ЖОПА! Та не барин. Это ж — лук! Ть фу ты Ванька, ты меня уже запарил в конец! ну а когда же про ЖОПУ будет то???

  Ось і у мене у цьому всьому ЛАЙНІ, що відбувається на Сході України тобто на Донбасі, у тому що відбувається це «покращення» в Україні, у цьому що відбувається у Росії (а там тільки за офіційними даними вже 20млн. бідних!), у тому що відбувається у світі взагалі — винні тільки ЖИДИ!
  ГОЯМ — росіянам та ГОЯМ — українцям треба лише навчитися бачити національності людей і ВСЕ! ВСЕ стане на свої місця у Вашій голові, тобто Ви зрозумієте все! — стане трішки легше! І Ви побачите, що Україно та Росією керують одні і теж самі «богообрані»-курви! Бо з одного боку барикад жидо-масон «Путін» правильне його прізвище Шеломов разом зі своєю пархатою ОПГ знищує ГОЇВ-росіян де тільки може! А може він багато де: 1-ша чиченська, 2-га чеченська, Донбас, Сирія! Потім ще щось вигадає! А з іншого боку барикад цей жид, а може і масон також, бо грошей багато, може і собі придвав квіток у той закритий клуб -«масонів» «Порошенко» правильне його прізвище Вальцман у свою чергу зі своєю пархатою ОПГ знищує ГОЇВ-українців у цьому з пальця висмоктаному військовому конфлікті та ще кожні три місяці додає «смаку» підвищенням ціни за комуналку! Я,наприклад, коли працював у податковій міліції до літа 2014року у Луганську, то мені два жида полковника таке і казали, що мене не повинно бути, як у податковій таке і взагалі у світі! ну, як Вам таке? Приємно таке чути про себе, як вважаєте? Тож я подивився, що ця дуже «бідна» — сцуча — жидовська організація десь відсотків таке на 90-95 складається з цих курв пархатих і я кар’єру не робив. Мені чотири рази пропонували інші посади, але я відмовився. Бо я вважав що ця податкова міліція є високоінтелектуальний силовий підрозділ у складі державної податкової служби України, а на справді ФУЙ! Бо там курва на курві, сцука на сцукі, жид на жиде! Вони починаючи з начальників відділів починали обійматися та цілуватися,ну ніяк брежнев у губи, але все одне огидно, це ж не по чоловічому, і не соромилися ні своєї підлеглих ні цивільних відвідувачів. По-друге: п’ячити по кабінетах. По-третє: у саунах займалися «не зрозуміло» чим з жінками, як казав «Путін»: з низькою соціальною відповідальністю! — і я для себе зрозумів, що це все не моє, бо ставати курвою, сцукою це не моє!

  Ще, на приклад, коли 23 липня 2014 року я проводжав всю свою родину на потяг, бо по Луганську «добре» стріляли, вже були трупи на вулицях, ось з початку ми йдемо від свого будинку на зупинку громадського транспорту. Я йду несу у двох руках торби з речами,поряд зі мною йде моя менша дитина. Інші мої трішки розтяглися далі назад за мною. Таке ось на зустріч мені проходять троє людей: два чоловіки та жінка. Та я чую, як один з цих чоловіків каже іншим: «…що зараз відбувається? А те! Що росіянин вбиває росіянина! Українець вбиває українця! А ЖИДИ керують!» Як я це почув то зупинився,та було хотів залишити ці свої торби та побігти вслід за тим чоловіком, щоб міцно потиснути йому руку та як слід вдивитися у його обличчя та очі, та яке на більший час запам’ятати його! Бо дуже рідко можна зустріти розумних людей! Тож нас просто знищують! Зменшують популяцію ГОЇВ! (довідка: ГОЙ — це чужинець! Людина другого, або третього сорту. — такий ось непотріб і це на своїй землі!
  Я якось у травні 2015 року ходив у Станицю- Луганську за харчами, бо вже у той час у Луганську все було значно дорожче. Таке ось коли повертався назад то мені один з бійців, а у той час стояли бійці з батальйону «Торнадо» з Чернігову, пропонував брати у них зброю та разом з ними службу нести. А я йому і відповів: » шановний пане військова людина! Якщо я і буду брати до рук автомат, то тільки калібру 7,62мм що найменше, бо той що у Вас калібру 5, 45мм мене не цікавить! Та кулі повинні бути: бронебійна, розривна та з центром який постійно змінюється. І у тому випадку я возьму цю зброю до рук, якщо Ви всі разом підете на Київ вбивати всіх цих курв-сцук, як винні що зробили цей з пальця висмоктаний військовий конфлікт, то я можу піти разом з Вами. можу йти по переду Вас, а можу і повести Вас усіх, бо я двічі військовий запасу. Мені військовий відповів, що вони все розуміють, але з початку вони о ту усю проросійську гидоту з Луганська виженуть, а потім підуть на Київ! А я їм відповів, що ті куви, які банкують на Банківській — з початку вб’ють Вас усіх в цих заздалегідь спланованих котлах, а потім візьмуться за таких як я. Але мені всеш такі було приємно, що мене ніхто з них за мої такі слова не побив, не хотів затримати щоб передати скажемо сбу і тим самим заробити на мені показник якісь. Але але але … як у байці Крилова: «.. а воз и ныне там!…» Я у цьому принципово не приймаю ніякої військової участі, бо керують одні і ті ж самі! лайно це все!
  Я звісно час від часу запитую у різних темах, у різних людей: Де? То де ж в Україні формується той батальйон по знищенню цих маланців у вр України? Та щоб і далі профільтрувати всі важелі української влади на пархатих! Але у відповідь лише тиша. Ні! Згадав, якось одного разу якась жіночка мені відповіла, що не знає! Ну хоча б хоч щось! Все, у мене поки все!

  1. Уважаемый!
   Лично мне всё это понятно и до боли знакомо. Ибо в противостоянии кремлёвско-жидовской системе я с 1994 года. За что заработал восемь политических уголовных дел, пять обысков, две псих-комиссии и внесён в общероссийский список «экстремистов и террористов».

   Весь вопрос в том, ЧТО СО ВСЕМ ЭТИМ ДЕЛАТЬ!?
   Это жизненно ВАЖНЫЙ вопрос.
   Большинство людей только констатирует факты и ничего не предпринимает к изменению ситуации.
   Я же, предлагал и опробовал многое. Однако, одному-десяти человек ситуации не изменить!

 2. Ну що ж. Одним із варіантів побороти усе те гидоття можна їхніми ж методами. Я не маю на увазі насилля. Тут треба проявляти мудрість. Стратегію можна розробити. У мене на це піде трохи часу. Якщо таких стратегів назбирається достатньо (а багато й не треба, головне — щоб спокійно та якісно), то все вийде! Тут потрібен Олімпійський Спокій. Бо суєта породжує хаос. А нам потрібна рівновага. Ну і діяти, мабуть треба локально, думаючи глобально.
  Та не буду я тут «філософствувати», але слова підтримки є дійсно важливими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *